|
Pasy zdobyły tylko 1/45 punktów, które ma do zdobycia w tej rundzie, więc jeszcze muszą zdobyć ponad 20 punktów na 42 jakie zostały im do zdobycia. Wychodzi na to że co drugi mecz muszą wygrywać przy reszcie zremisowanych. Za kilka kolejek będzie już wszystko jasne, ale sportowo mają oni małe szanse na utrzymanie się.
Co do przygotowania zawodników kondycyjnie przez Skorżę to Radovic i Wawrzyniak wyglądali naprawdę dobrze, a Kucharczyk i Rzeźniczak nawet bardzo dobrze. Reszta, a szczególnie z Manu, Chinyamą i Mezengą na czele byli jeszcze na wakacjach.
|