Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8444
Stary 26.02.2011, 12:48
Pasy zdobyły tylko 1/45 punktów, które ma do zdobycia w tej rundzie, więc jeszcze muszą zdobyć ponad 20 punktów na 42 jakie zostały im do zdobycia. Wychodzi na to że co drugi mecz muszą wygrywać przy reszcie zremisowanych. Za kilka kolejek będzie już wszystko jasne, ale sportowo mają oni małe szanse na utrzymanie się.

Co do przygotowania zawodników kondycyjnie przez Skorżę to Radovic i Wawrzyniak wyglądali naprawdę dobrze, a Kucharczyk i Rzeźniczak nawet bardzo dobrze. Reszta, a szczególnie z Manu, Chinyamą i Mezengą na czele byli jeszcze na wakacjach.
Odpowiedz cytując