jaro1985r napisał(a):

szkoda koszykarek i że Tychy dały dupy w hokeja bo jestem w plecy ale dzisiaj będzie dobrze bo :
pierwszy kupon
Wigan-Manchester UNT over 1,5 1,26
St.Pauli-Hannover under 3,5 1,30
Bytom-Bełchatów under 3,5 1,17
za191,41zł do wygrania 366,83zł
drugi kupon
Mallorca-Barcelona over 1,5 1,17
Bayern-Borussia over 1,5 1,18
Atletico-Sevilla over 1,5 1,22
za 200,00zł do wygrania 336,87zł
|
Jaro, życzę ci jak najlepiej, ale nie radze ci takimi stawkami tyle meczy grac, zbyt duże prawdopodobieństwo ze coś nie wejdzie. Choć każdy każdy gra jak uważa, oby ci weszło.Good Luck
Wczoraj niezłe, zobaczymy jak dzisiaj

Jedziemy
Wigan - Manchester Utd goście strzelą bramkę TAK
Bayern München - Borussia Dortmund gospodarze strzelą bramkę TAK (Bayern jeśli marzy o mistrzostwie musi coś szczelić
)
ako 1.18
Aston Villa - Blackburn 1x
Mallorca - Barcelona 2
ako 1.58
Fenerbahce - Kasimpasa 1
Rennes - Lens 1x
ako 1.39
FC Köln - SC Freiburg 1x
Schalke 04 - FC Nürnberg 1x
Wigan - Manchester Utd x2
Espanyol - Real Sociedad 1x
Deportivo La Coruña - Real Madrid x2
ako 2.07
Schalke 04 - FC Nürnberg 1x
Aston Villa - Blackburn 1x
Bayern München - Borussia Dortmund 1x
Arles - Brest x2
Rennes - Lens 1x
Mallorca - Barcelona x2
Juventus - Bologna 1
Deportivo La Coruña - Real Madrid 2
ako 6,40
Powód: Zielono
Jaro gratuluje wygranej