Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9536
Stary 26.02.2011, 12:44
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
szkoda koszykarek i że Tychy dały dupy w hokeja bo jestem w plecy ale dzisiaj będzie dobrze bo :

pierwszy kupon
Wigan-Manchester UNT over 1,5 1,26
St.Pauli-Hannover under 3,5 1,30
Bytom-Bełchatów under 3,5 1,17
za191,41zł do wygrania 366,83zł

drugi kupon
Mallorca-Barcelona over 1,5 1,17
Bayern-Borussia over 1,5 1,18
Atletico-Sevilla over 1,5 1,22
za 200,00zł do wygrania 336,87zł
Jaro, życzę ci jak najlepiej, ale nie radze ci takimi stawkami tyle meczy grac, zbyt duże prawdopodobieństwo ze coś nie wejdzie. Choć każdy każdy gra jak uważa, oby ci weszło.Good Luck

Wczoraj niezłe, zobaczymy jak dzisiajJedziemy

Wigan - Manchester Utd goście strzelą bramkę TAK
Bayern München - Borussia Dortmund gospodarze strzelą bramkę TAK (Bayern jeśli marzy o mistrzostwie musi coś szczelić)


ako 1.18

Aston Villa - Blackburn 1x
Mallorca - Barcelona 2


ako 1.58

Fenerbahce - Kasimpasa 1
Rennes - Lens 1x


ako 1.39

FC Köln - SC Freiburg 1x
Schalke 04 - FC Nürnberg 1x
Wigan - Manchester Utd x2
Espanyol - Real Sociedad 1x

Deportivo La Coruña - Real Madrid x2

ako 2.07

Schalke 04 - FC Nürnberg 1x
Aston Villa - Blackburn 1x

Bayern München - Borussia Dortmund 1x
Arles - Brest x2
Rennes - Lens 1x
Mallorca - Barcelona x2

Juventus - Bologna 1
Deportivo La Coruña - Real Madrid 2

ako 6,40

Powód: Zielono Jaro gratuluje wygranej
Ostatnio edytowane przez Maxior : 27.02.2011 o godz. 13:41.
Odpowiedz cytując