Oldpara napisał(a):

|
I jeszcze komentarz nt. sytuacji Garguły - musi się nieciekawie prezentować, skoro ze składu wygryzł go Siwakow który opuścił część przygotowań, a pierwszy to wejścia był Jirsak a nie on, mimo, że w ostatnim sparingu strzelił 2 bramki i miał asystę.
|
Mysle ze chodzi tutaj o cos innego. Sivakov gral bardziej lacznika miedzy Wilkiem a Meliskonem, czyli na pozycji na ktorej wczesniej gral Jirsak(mecz z Legia). Zatem jego podstawowym zadaniem duzo biegac, walczyc o pilke i dograc ja do skrzydla lub Meliksona. Czy Gargula jest takim typem zawodnika ? Raczej nie. Oczywiscie w przyszlosci to zalozenie moze sie zmienic np. gdy bedziemy grac z dryzunami ktore graja pilka jak Jagiellonia , Lech czy Legia gdzie kreowanie akcji i utrzymanie pilki w srodku pola bedzie kluczowe.