Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 26.02.2011, 12:20
Wisła-Podbeskidzie 3-0 (1-0)

Skład: Pareiko - Łobodziński, Jaliens, Bunoza, Paljić - Sobolewski, Sivakov, Sivakov - Małecki, Genkov, Kirm

Bramki: Małeckix2, Genkov

Zmiany: Garguła, Wilk, Jirsak
Ostatnio edytowane przez kozuba92 : 28.02.2011 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując