Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8992
Stary 26.02.2011, 12:10
Gdybym był bogaty, kupiłbym do Wisły skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia i szybkiego napastnika. Nie przychodzą mi w tej chwili do głowy konkretne nazwiska, ale wierzę w naszych działaczy.
Odpowiedz cytując