Titto napisał(a):

|
Mimo wszystko Ruch to dobry zespół i ostatnio wygrali z nami 2:0 urwali też punkty Lechowi, Legii i Jagiellonii.
|
Racja, ale nalezy tez pamietac ze te wszystkie punkty zdobyli u siebie. Na wyjazdach w tym roku nie idzie im juz tak dobrze jak w zeszlym. Mysle ze po meczu z Podbeskidziem bedziemy w stanie bardziej przewidziec czy forma Naszych graczy idzie w gore. Nie zmienia to jednak faktu iz licze ze wygramy i to najlepiej dwoma bramkami.