Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2394
Stary 26.02.2011, 11:50
Błagam zamykajcie tematy meczowe, bo robi się tam wysyp pokemonowatych sopcastowych kibiców, którzy przynoszą nam wszystkim wstyd. Przykładem jest kolega Brobex, który pisze, że Małecki jest w....iający, żeby za 10 min po strzeleniu bramki nosić go na rękach. No ja .......e. Trzymajmy jakiś poziom.

Sorry za bolda, ale trzeba to zmienić, bo to jest problem od dawna, a wczoraj się pałka przegła.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując