Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8991
Stary 26.02.2011, 11:42
Rios raczej na pewno odchodzi po sezonie. Żurawski jeśli będzie grał tak jak jesienią też powinien odejść. Ja w dalszym ciągu chciałbym, żeby zasilił nas ten Dwaliszwili czy jak mu tam. Myślę, że jest wart tego 1 mln. euro.
Odpowiedz cytując