Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43752
Stary 26.02.2011, 11:23
W nowym okienku będzie trzeba dokupić co najmniej: 2 skrajnych obrońców oraz napastnika, zwłaszcza, ze znowu wielu zawodników odejdzie.

Jak na razie nie jest źle, luka po Brożkach i Pawełku jako została uzupełniona, a i w pomocy się wzmocniliśmy.
Odpowiedz cytując