Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8438
Stary 26.02.2011, 11:11
Awe napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/6392 polecam, innej interpretacji nie ma Piłka musi być "cała" w bramce. Na oko widać, że bramki dla Legii nie było. Kiedyś w C+ był filmik, gdzie pokazywali jak bardzo "skraca kąt" takie telewizyjne ustawienie kamery względem bramki.Wizard już go wrzucił. Telewidzom musi się wydawać, że piłka już "dobrze" jest w bramce. W takich stycznych sytuacjach nigdy nie przeszła całym obwodem, to złudzenie telewizyjne.

Szczęśliwie się zaczyna ta liga dla nas W sumie remis wczoraj w Krakowie to, patrząc pod kątem czysto sportowym, najlepsze co mogło paść.
Mi chodzi bardziej o błędne nazewnictwo. Po prostu przepisy nie znają pojęcia obwód. Piłka na ok 70cm obwodu. A jej szerokość w rzucie jest znacznie mniejsza.
Odpowiedz cytując