Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8437
Stary 26.02.2011, 11:03
http://www.weszlo.com/news/6392 polecam, innej interpretacji nie ma Piłka musi być "cała" w bramce. Na oko widać, że bramki dla Legii nie było. Kiedyś w C+ był filmik, gdzie pokazywali jak bardzo "skraca kąt" takie telewizyjne ustawienie kamery względem bramki.Wizard już go wrzucił. Telewidzom musi się wydawać, że piłka już "dobrze" jest w bramce. W takich stycznych sytuacjach nigdy nie przeszła całym obwodem, to złudzenie telewizyjne.

Szczęśliwie się zaczyna ta liga dla nas W sumie remis wczoraj w Krakowie to, patrząc pod kątem czysto sportowym, najlepsze co mogło paść.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując