Zieńczuk wraca na R22!

Mecz powinien być raczej łatwiejszym, niż ten z Arką m.in dlatego, że gramy u siebie. Mam nadzieje, że tak jak mój przedmówca zagramy w lepszych warunkach, niż graliśmy w meczu z Arką. Mam nadzieje, że nie będzie to "mecz na lodzie" i Kirm, Melikson, Małecki i reszta będą mogli jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.
Mimo wszystko Ruch to dobry zespół i ostatnio wygrali z nami 2:0 urwali też punkty Lechowi, Legii i Jagiellonii.