Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#681
Stary 26.02.2011, 10:43
s1mone napisał(a):Wyświetl post


Sivakov - parę niezłych przechwytów ale poza tym zupełnie niewidoczny i do tego jedna fatalna strata pod własnym polem karnym na początku meczu.
.
ja myśle że na w 1 połowie Sivakov był bardzo aktywny,sporo biegał,nie unikał gry (jak np Jirsak).W 2 połowie jakby mu pary brakło.Uważam że będziemy mieli z niego jeszcze wiele pożytku o ile zostanie wykupiony po sezonie z Cagliari które nie chciało go sprzedac tylko wypożyczyc.
Odpowiedz cytując