s1mone napisał(a):

Sivakov - parę niezłych przechwytów ale poza tym zupełnie niewidoczny i do tego jedna fatalna strata pod własnym polem karnym na początku meczu.
.
|
ja myśle że na w 1 połowie Sivakov był bardzo aktywny,sporo biegał,nie unikał gry (jak np Jirsak).W 2 połowie jakby mu pary brakło.Uważam że będziemy mieli z niego jeszcze wiele pożytku o ile zostanie wykupiony po sezonie z Cagliari które nie chciało go sprzedac tylko wypożyczyc.