Wyświetl pojedynczy post
M@Terac
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 26.02.2011, 10:38
Wisła-Podbeskidzie 4-0 (2-0)

Skład: Pareiko - Jaliens,Chavez, Bunoza, Paljić - Sobolewski, Melikson, Garguła - Małecki, Genkov, Kirm

Bramki: Małecki, Kirm, Melikson, Genkov

Zmiany: Wilk, Rios,Żurawski
Ostatnio edytowane przez M@Terac : 28.02.2011 o godz. 17:04.
Odpowiedz cytując