Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8435
Stary 26.02.2011, 10:37
Fajnie, że 6 bramek padło w Krakowie, ale:
- Skaba moim zdaniem był faulowany przy golu Jarabicy;
- Ntibazonkiza przyjął piłkę barkiem w akcji, po której podyktowano karnego;
- Ntibazonkiza był na spalonym przy ostatnim golu.

Ja nie mam zamiaru sugerować, że błędy sędziów były umyślne, ale Legia miała strasznego pecha w tym meczu. Z drugiej jednak strony bramka Wawrzyniaka... Na 1000 takich strzałów ten facet 900 strzeli 10 metrów nad bramką, a w pozostałych 99 wybije piłkę poza stadion. A tu strzelił w okienko. Też niesamowity fuks
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując