Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 26.02.2011, 10:36
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, ale czy Basałaj miał chwalić debilów, którzy jadąc na mecz zabierają ze sobą maczety? Czy miał mówić, że nawet jak ktoś roz... pół stadionu to nie dostanie zakazu stadionowego bo jest z SKWK?
jak widać zabieg Jawora i Klemby w pełni się udał. \czy ty uważasz, że SKWK jeździ z maczetami, że SKWK winne jest incydentu w Kielcach i rozpierdala pół stadionu? gratuluję!!!

Przykro mi ale ja stanę po stronie tych kibiców którzy coś na rzecz Wisły robią. Po stronie kibiców a nie samego tylko skwk, a nie tak jak ty Jawora i wciągnietego w akcję antykibolską Basałaja.

a jak przeczytasz wywiad to zauważysz, że skwk zabrało głos na temat insynuacji pod swoim adresem, więc w czym problem? szkoda, że Jawor z Klembą nie zapytali czy za rachu ciachu nie powinno odpowiadać jeszcze PKP które wynajęło pociąg

już widzę jak np takie biuro podróży SINDBAD gdzie zakupiłeś bilet na trasie Polska-Niemcy odpowiada za to, że na przystanku w Hanowerze rozbiłeś szybę na albo krzyczałeś "jebać niemców". bo wg tych redaktorów i nie protestującego na taką interpretację Basałaja to, SINDBAD ponosi pełną odpowiedzialność.
Ostatnio edytowane przez PvD : 26.02.2011 o godz. 10:59.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując