Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
115
26.02.2011, 10:21
Wisła Kraków-Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0(2:0)
Skład: Pareiko-Cikos,Jaliens ,Chavez,Paljić-Kirm ,Melikson ,Wilk ,Garguła-Małecki , Genkow
Bramki:Kirm , Genkow , Małecki ,Garguła
Zmiany:Zurawski, Lobodziński,Siwakow
andys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andys
Znajdź inne posty napisane przez andys