Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9461
Stary 26.02.2011, 09:42
tomsts napisał(a):Wyświetl post
Co do Małego, to mam same pozytywne odczucia. Nie było wczoraj pyskówek, nerwówki i podpalania. Poza sytuacjami, gdzie powinien zagrać bardziej zespołowo, był wyróżniającą się postacią.

Rzuca się w oczy od jakiegoś czasu to, że Mały ma bardzo profesjonalne podejście do swojego zawodu. Widać, że ćwiczy mocno, nie odbębnia niezbędnego minimum. Widać efekty tych ćwiczeń - Małemu nie robi różnicy fakt, czy strzelać ma prawą, czy lewą nogą. Powiedziałbym nawet, że częsciej stara się tą lewą strzelać. Użytkowanie obu nóg na pewno nie pomaga obrońcom w odczytaniu jego zamiarów. Widać, że Mały stara się z treningów wyciągać jak najwięcej dla siebie.

Chyba służą mu też osławione pomarańczowe f 50, nie wspominając o jakże ważnym zaroście, fryzurze i koszulce od Lechisty z Pruszcza :]
Zgadzam się. Odniosłem wrażenie, że Mały wydoroślał w towarzystwie starszych kolegów, zarówno piłkarsko jak i osobowościowo. Wywiad po meczu utwierdził mnie w tym przekonaniu. Liczę na to, że swoją grą poprowadzi Wisłę do mistrzostwa, jak i utrze nosa wyzywającym go na każdym kroku pedałom bez napletków z synagogi na kałuży oraz ich analnym kochankom z Gdyni i Poznania.
Odpowiedz cytując