Wyświetl pojedynczy post
kojot_12
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#674
Stary 26.02.2011, 09:41
Co jak co ale Wisła jeszcze w tym sezonie tak nie grała.
w rundzie jesiennej naszym głównym atakiem był daleki wykop Pawełka ( nie zawsze mu to wychodziło ) lub któregoś z obrońców na wysuniętego napastnika.
a wczoraj może ze dwa albo trzy razy pareiko wykopywał piłkę daleko( i tak to genkow zgarniał), a cały czas piłka szła do nogi obrońców i była rozgrywana dalej. może to jeszcze nie jest perfekcyjne ale jak chavez i jaliens dopracują rozgrywanie piłki ( wydaje mi się że bounoza to umie) to będziemy grać najładniejszy futbol
w ekstraklasie

P.S. uważam że trener maaskant powinien spróbować zagrać bounozą na lewej obronie.
on ma zapędy ofensywne co pokazał w tych pierwszych sparingach a i w obronie jest lepszy od paljica ( nie wydaje mi sie aby on został drugim piszczkiem)
Odpowiedz cytując