Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6798
Stary 26.02.2011, 09:11
Bakero to slaby trener, mysli ze bez skrzydlowych mozna cos ugrac w Europie. O ile w polskiej buraczanej lidze mozna to jeszcze jakos zaszpachlowac to juz w europejskich pucharach kazda prowizorka konczy sie tak jak w czwartek. Zreszta juz w meczu z Groklynem bylo widac ze Amikorz jest zle poukladany.
Odpowiedz cytuj±c