Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8430
Stary 26.02.2011, 08:59
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Parchy zagrały "z zębem "! Legia takze pokazała, że ma jakiś cel w tych rozgrywkach i wyszedł porządny mecz. Osobiście chciałem żeby jednak sąsiadka wygrała. Bo ich uratuje 8 czy 9 wygranych, a nie 3 pkt z Legią. Za to Legia tracąca punkty to zdecydowanie sytuacja korzystna dla nas.
Dlaczego Administrator nie reaguje ?ja za pisanie małymi literami dostałem bana a on obraża inny klub a była już mowa aby z szacunkiem pisać o innych drużynach! chcemy być szanowani to szanujmy innych.
Odpowiedz cytując