Pan Jotka napisał(a):

|
Parchy zagrały "z zębem "! Legia takze pokazała, że ma jakiś cel w tych rozgrywkach i wyszedł porządny mecz. Osobiście chciałem żeby jednak sąsiadka wygrała. Bo ich uratuje 8 czy 9 wygranych, a nie 3 pkt z Legią. Za to Legia tracąca punkty to zdecydowanie sytuacja korzystna dla nas.
|
Dlaczego Administrator nie reaguje ?ja za pisanie małymi literami dostałem bana a on obraża inny klub a była już mowa aby z szacunkiem pisać o innych drużynach! chcemy być szanowani to szanujmy innych.