Proud napisał(a):

Nie wiem skąd bierze się ten slogan. Wszyscy komentatorzy, dziennikarze to powtarzają.
Wiecie gdzie byłaby piłka gdyby mineła linię całym obwodem?
0,7 metra za linią.
Czy byłby wtedy wątpliwości, że jest gol? Dla mnie nie.
Piłka musi minąć linię jakby całym rzutem.
Tak jakby patrząc na piłkę idealanie z góry, to nie może się ona "stykać" z linią bramkową.
Kurde, wstyd, że nawet w przepisach jest to błędnie nazwane. Takim mamy PZPN.
Przepraszam z OT, ale zawsze mnie to denerwowało w transmisjach. Musiałem to z siebie wyrzucić
|
Swego czasu Canal+ zrobił świetny eksperyemnt o przekroczeniu piłki całym obwodem linię bramkową -
http://www.youtube.com/watch?v=_Ng8VIfq9s4
I wszystko jasne
