Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8429
Stary 26.02.2011, 08:11
Proud napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem skąd bierze się ten slogan. Wszyscy komentatorzy, dziennikarze to powtarzają.

Wiecie gdzie byłaby piłka gdyby mineła linię całym obwodem?

0,7 metra za linią.
Czy byłby wtedy wątpliwości, że jest gol? Dla mnie nie.

Piłka musi minąć linię jakby całym rzutem.
Tak jakby patrząc na piłkę idealanie z góry, to nie może się ona "stykać" z linią bramkową.

Kurde, wstyd, że nawet w przepisach jest to błędnie nazwane. Takim mamy PZPN.

Przepraszam z OT, ale zawsze mnie to denerwowało w transmisjach. Musiałem to z siebie wyrzucić
Swego czasu Canal+ zrobił świetny eksperyemnt o przekroczeniu piłki całym obwodem linię bramkową - http://www.youtube.com/watch?v=_Ng8VIfq9s4
I wszystko jasne
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując