Wyświetl pojedynczy post
JohnnyH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Z drugiej strony baru...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#668
Stary 26.02.2011, 05:26
Zajebiscie!!!!

Duzo pozytywow...po pijaku rozpiyswac sie nie bede ale...wyglada to w .... dobrze

Pozdrowienia
Ostatnio edytowane przez JohnnyH : 26.02.2011 o godz. 05:29.
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując