Temat
:
[16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 .
Wyświetl pojedynczy post
JohnnyH
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Z drugiej strony baru...
Offline
#
668
26.02.2011, 05:26
Zajebiscie!!!!
Duzo pozytywow...po pijaku rozpiyswac sie nie bede ale...wyglada to w .... dobrze
Pozdrowienia
Ostatnio edytowane przez JohnnyH : 26.02.2011 o godz. 05:29.
Żuraw my personal Jesus
JohnnyH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JohnnyH
Znajdź inne posty napisane przez JohnnyH