kreseq napisał(a):

Dopiero teraz w C+ pokazali dokladnie powtorke i w sumie to nie calym obwodem pilka przeszla, chociaz wielu sie upiera ze tak na styk 
|
Nie wiem skąd bierze się ten slogan. Wszyscy komentatorzy, dziennikarze to powtarzają.
Wiecie gdzie byłaby piłka gdyby mineła linię
całym obwodem?
0,7 metra za linią.
Czy byłby wtedy wątpliwości, że jest gol? Dla mnie nie.
Piłka musi minąć linię jakby
całym rzutem.
Tak jakby patrząc na piłkę idealanie z góry, to nie może się ona "stykać" z linią bramkową.
Kurde, wstyd, że nawet w przepisach jest to błędnie nazwane. Takim mamy PZPN.
Przepraszam z OT, ale zawsze mnie to denerwowało w transmisjach. Musiałem to z siebie wyrzucić
