Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8427
Stary 26.02.2011, 03:03
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Dopiero teraz w C+ pokazali dokladnie powtorke i w sumie to nie calym obwodem pilka przeszla, chociaz wielu sie upiera ze tak na styk
Nie wiem skąd bierze się ten slogan. Wszyscy komentatorzy, dziennikarze to powtarzają.

Wiecie gdzie byłaby piłka gdyby mineła linię całym obwodem?

0,7 metra za linią.
Czy byłby wtedy wątpliwości, że jest gol? Dla mnie nie.

Piłka musi minąć linię jakby całym rzutem.
Tak jakby patrząc na piłkę idealanie z góry, to nie może się ona "stykać" z linią bramkową.

Kurde, wstyd, że nawet w przepisach jest to błędnie nazwane. Takim mamy PZPN.

Przepraszam z OT, ale zawsze mnie to denerwowało w transmisjach. Musiałem to z siebie wyrzucić
Odpowiedz cytując