Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9458
Stary 26.02.2011, 02:19
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Małecki ma jeden problem- zazwyczaj, kiedy ma podać- strzela, kiedy lepiej strzelać- podaje. Od czasu do czasu podejmie tę dobrą decyzję, jak dzisiaj pod koniec i od razu efekt jest świetny. Umiejętności czysto piłkarskie i techniczne ma naprawdę niezłe. Niestety ma ogromne problemy z inteligencją boiskową, szybszym podejmowaniem decyzji. Gdyby choć trochę popracować nad tym elementem (choć czy da się tu jeszcze coś zmienić) Małecki byłby gwiazdą totalną naszej ligi. Tak to jest tylko średni z genialnymi (jak na polską ligę) przebłyskami.
To samo można powiedzieć o Kirmie (wielbicielu obijania słupków). Też najczęście podejmuje złe decyzje chyba ze wyjdzie mu mecz jak z Lechią.

Małecki gwiazdą nie jest ale ma charakter i to mi się w nim podoba. Dla mnie Kirm dzisiaj (wczoraj) dużo słabszy. Ważne 3 punkty. Dzięki Mały
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując