WioReXXX napisał(a):

|
Małecki ma jeden problem- zazwyczaj, kiedy ma podać- strzela, kiedy lepiej strzelać- podaje. Od czasu do czasu podejmie tę dobrą decyzję, jak dzisiaj pod koniec i od razu efekt jest świetny. Umiejętności czysto piłkarskie i techniczne ma naprawdę niezłe. Niestety ma ogromne problemy z inteligencją boiskową, szybszym podejmowaniem decyzji. Gdyby choć trochę popracować nad tym elementem (choć czy da się tu jeszcze coś zmienić) Małecki byłby gwiazdą totalną naszej ligi. Tak to jest tylko średni z genialnymi (jak na polską ligę) przebłyskami.
|
To samo można powiedzieć o Kirmie (wielbicielu obijania słupków). Też najczęście podejmuje złe decyzje chyba ze wyjdzie mu mecz jak z Lechią.
Małecki gwiazdą nie jest ale ma charakter i to mi się w nim podoba. Dla mnie Kirm dzisiaj (wczoraj) dużo słabszy. Ważne 3 punkty. Dzięki Mały
