|
nikt nie wspomniał(chyba) o tym co widzieliśmy w Wiśle przez lata... a wiec o machaniu rękoma... i opierdzielaniu sie nawzajem..(moze to kwestia jezyka) albo piłkarze zrozumieli ze szkoda czasu i siły na to .
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
|