Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8425
Stary 26.02.2011, 00:08
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że sędzia z meczu Cracovii z Legią bardzo chciał wynagrodzić Pasom przekręt z jesieni.

2 mecze i tyle błędów sędziowskich, no nie ciekawie się zaczęło.
Nie widziałem całego meczu z Krakowa, ale w meczu Wisły aż takie złe sędziowanie nie było.Jedyny poważny błąd z faulem na Genkowie w polu karnym.
Poza tym w moim odczuciu OK. Sędzia dawał grać i walczyć nie gwizdając fauli jak ktoś kogoś mocniej barkiem pchnie. Nie ma co narzekać na sędziowanie.
Mnie bardzo zaskoczył wynik meczu Cracovii z Legią, a najbardziej fakt, że Cracovia 3 razy prowadziła. Tak na gorąco po samym wyniku bez oglądania meczu nasuwa mi się myśl że obie drużyny grały radosny futbol w obronie i nie trzeba było wielkiej filozofii aby wbić bramkę. Zwłaszcza iż obie drużyny (z naciskiem na Cracovie) formacje ataku praktycznie mają z łapanki.
Więcej powiem jak zobaczę ten mecz w kk.
Odpowiedz cytując