Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Undertaker
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8424
Stary 26.02.2011, 00:06
To już wiemy jak Filipiak w tym roku chce się utrzymać. Tak coś mi śmierdziała ta jego wypowiedź, że on jako milioner może wierzyć... Najpierw ŁKS, a teraz sędziowie wydrukować z 1-4 na 3-3 no, no mistrzostwo.
Odpowiedz cytując