Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Undertaker
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
8424
26.02.2011, 00:06
To już wiemy jak Filipiak w tym roku chce się utrzymać. Tak coś mi śmierdziała ta jego wypowiedź, że on jako milioner może wierzyć... Najpierw ŁKS, a teraz sędziowie wydrukować z 1-4 na 3-3 no, no mistrzostwo.
Undertaker
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Undertaker