Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8423
Stary 26.02.2011, 00:04
murray napisał(a):Wyświetl post
Nie podam Ci takiego przykładu, ale w środku sezonu, to chociażby ta kolejka.
Jakby powiedział snyrting: "świat idzie do przodu" i wydaje mi się, że o ile sytuacja nie dotyczy Filipiaka, to fryzjerowanie jest mało prawdopodobne.
bądźmy poważni... a co do cholery znaczy tabela w środku sezonu w sytuacji w której jeszcze jeden z zespołów ma mecz mniej?

Może lepiej skończmy offtop. Nie ma co zajmować się sytuacjami, które zdarzają się raz na sto lat bo jakby tak przeanalizować to niby w ilu ligach w ciągu ostatnich 10 lat na końcu sezonu była sytuacja w której dwa zespoły miały tyle samo pkt? Bo mnie interesuje tylko ostatnia kolejka, a nie to co się dzieje "po drodze".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując