Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#635
Stary 26.02.2011, 00:02
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jak wyglądała dziś gra Wisły względem tego co prezentowali na jesieni? Jak spisywała się defensywa z Jaliensem i czy Maor to naprawdę taki nieprzeciętny grajek?

Defensywa była dosyc dziurawa , ale sam Jaliens to naprawde solidny obrońca , na pewno był najlepszy w całym bloku defensywnym .

Nasza gra względem jesieni nabrała zdecydowanego pomysłu . Nawet gdyby padł remis 0-0 to byłbym zadowolony po tym spotkaniu . Melikson da nam jeszcze mnóstwo pociechy , mamy to jak w banku .
Odpowiedz cytując