|
Szkoda że w tv nie ma reklam promujących nasz stadion i zaprasząjacych na mecz. Jak ktoś dzisiaj oglądał mecz Wisły w Canal + to zapewne widział reklamy Arki Gdynia. I tak pomyślałem, że wystarczyła by jedna taka reklama przed każdym meczem wyjazdowym i na pewno przyciągnęła by wielu nowych kibiców, zwłaszcza tych co do tej pory tylko w tv oglądali. Myślę że to na prawdę dobry kierunek.
|