Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#579
Stary 25.02.2011, 23:59
Szkoda że w tv nie ma reklam promujących nasz stadion i zaprasząjacych na mecz. Jak ktoś dzisiaj oglądał mecz Wisły w Canal + to zapewne widział reklamy Arki Gdynia. I tak pomyślałem, że wystarczyła by jedna taka reklama przed każdym meczem wyjazdowym i na pewno przyciągnęła by wielu nowych kibiców, zwłaszcza tych co do tej pory tylko w tv oglądali. Myślę że to na prawdę dobry kierunek.
Odpowiedz cytując