Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#633
Stary 25.02.2011, 23:59
Cytat:
Mamy zajebistą drużynę, a najlepszy jest Żyd! ogólnie to miło oglądać!!!
Myślę że powinieneś się wstrzymać od takich wycieczek. Niby go nie obrażasz, ale każdy wie o co chodzi -_-

Jeszcze jedna kwestia, na którą mało kto zwraca uwagę - mamy bardzo mocną, szeroką ławkę. Nie mógł zagrać Sobol, Wilk wszedł w jego miejsce i nie wiem czy nie zagrał jeszcze lepiej. Pomocników mamy tyle, że można naprawdę nieźle kombinować z ustawieniem, w ataku również. Nawet w linii obrony, chociaż tutaj bardziej ubogo, ale Bunoza też zaczął się jakoś rozgrywać pod koniec zeszłej rundy. Najgorzej chyba z lewym obrońcą. Tak poza tym to tak szeroka ławka, że raczej nie straszne nam kartki czy jakaś pojedyńcza kontuzja. Możemy spokojnie jechać na 2 fronty, bez przemęczania zawodników czy dobierania na siłę młodzików.

Cytat:
chyba chciałeś napisać, że Wisła coraz mniej "polska"?
Tak, dokładnie to miałem na myśli.
Odpowiedz cytując