Cytat:
|
Mamy zajebistą drużynę, a najlepszy jest Żyd! ogólnie to miło oglądać!!!
|
Myślę że powinieneś się wstrzymać od takich wycieczek. Niby go nie obrażasz, ale każdy wie o co chodzi -_-
Jeszcze jedna kwestia, na którą mało kto zwraca uwagę - mamy bardzo mocną, szeroką ławkę. Nie mógł zagrać Sobol, Wilk wszedł w jego miejsce i nie wiem czy nie zagrał jeszcze lepiej. Pomocników mamy tyle, że można naprawdę nieźle kombinować z ustawieniem, w ataku również. Nawet w linii obrony, chociaż tutaj bardziej ubogo, ale Bunoza też zaczął się jakoś rozgrywać pod koniec zeszłej rundy. Najgorzej chyba z lewym obrońcą. Tak poza tym to tak szeroka ławka, że raczej nie straszne nam kartki czy jakaś pojedyńcza kontuzja. Możemy spokojnie jechać na 2 fronty, bez przemęczania zawodników czy dobierania na siłę młodzików.
Cytat:
|
chyba chciałeś napisać, że Wisła coraz mniej "polska"?
|
Tak, dokładnie to miałem na myśli.