Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.02.2011, 23:54
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Pereiko, Wilk, Melikson kapitalny mecz! Kirm, Małecki, Genkov tez całkiem nieźle. Reszta niech dalej pracuje nad formą.
Radość po bramce Małego niesamowita. Zwłaszcza po tych okrzykach coś cie tak cicho i ubliżenia na Małego.

A tak w ogóle to do naszych: rzeczywiście tak cicho byliście? Bo w drugie połowie w ogóle nic nie słyszałem...
Po pierwsze nasi napewno Ci teraz napiszą czy byli cicho
Po drugie, jak mozna oceniac doping na podstawie TV ?
Odpowiedz cytując