Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 25.02.2011, 23:53
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (2:0)
Bramki: Małecki, Genkov x2
Skład: Pareiko - Łobodziński, Jaliens, Bunoza, Paljić - Siwakow, Sobolewski, Melikson - Kirm, Genkov, Małecki
Zmiany: Wilk, Żurawski, Garguła.
Ostatnio edytowane przez Titto : 28.02.2011 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując