|
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (2:0)
Bramki: Małecki, Genkov x2
Skład: Pareiko - Łobodziński, Jaliens, Bunoza, Paljić - Siwakow, Sobolewski, Melikson - Kirm, Genkov, Małecki
Zmiany: Wilk, Żurawski, Garguła.
Ostatnio edytowane przez Titto : 28.02.2011 o godz. 16:43.
|