|
Pereiko, Wilk, Melikson kapitalny mecz! Kirm, Małecki, Genkov tez całkiem nieźle. Reszta niech dalej pracuje nad formą.
Radość po bramce Małego niesamowita. Zwłaszcza po tych okrzykach coś cie tak cicho i ubliżenia na Małego.
A tak w ogóle to do naszych: rzeczywiście tak cicho byliście? Bo w drugie połowie w ogóle nic nie słyszałem...
|