Mam nadzieje, ze byl to pierwszy krok do spadku arki bo uwazam, ze taki klub jak arka nie powinien byc w ekstraklasie ! Za wysokie progi
Tak właśnie myśle, że pozim naszej ligi podnosi się i miejsce Ary jest w 1-szej lidze(Polscy sędziowie lubią Arkę)