Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#627
Stary 25.02.2011, 23:43
Mam nadzieje, ze byl to pierwszy krok do spadku arki bo uwazam, ze taki klub jak arka nie powinien byc w ekstraklasie ! Za wysokie progi

Tak właśnie myśle, że pozim naszej ligi podnosi się i miejsce Ary jest w 1-szej lidze(Polscy sędziowie lubią Arkę)
Odpowiedz cytując