|
WISŁA - Podbeskidzie
WYNIK (do przerwy): 4-0 (1-0)
SKŁAD:
Pareiko - Czikosz, Jaliens, Chavez, Paljic - Siwakow, Melikson, Sobolewski - Małecki, Genkov, Kirm
ZMIANY:
Jirsak, Żurawski, Rios
BRAMKI:
Melikson, Małecki, Genkow, Kirm
Ostatnio edytowane przez DarekK_11 : 28.02.2011 o godz. 21:52.
|