Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: PDG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#576
Stary 25.02.2011, 23:38
O pewien wywiad z GW,w którym Basałaj dał się nieco podpuścić dziennikarzynie (co w mojej opinii dobrze zaznaczyli autorzy). Jeśli przeczytałeś całość to musiałeś zaobserwować, że jest skierowany do dwóch panów pismaków psujących nam opinię. Prezes w odczuciu SKWK nie powinien zniżać się do poziomu dziennikarzy Wyborczej i dać manipulować sobą za pomocą idiotycznych pytań, co miało niestety miejsce.
Odpowiedz cytując