murray napisał(a):

Drużyny A,B i C mają tyle samo punktów. A lideruje.
A i B wygrywają, ale C przegrywa. W ogólnej tabelce najlepsza A, ale w tabelce A i B lepsza B. Czyli B ma mistrza.
|
Ale ja to wiem. Mi chodzi w jaki sposób rozstrzygać równą liczbę punktów, żeby nie było możliwości że jesteś liderem przed ostatnią kolejką, wygrywasz i nie jesteś mistrzem. Jakieś pomysły? Bo ja nie mam żadnych.