Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8413
Stary 25.02.2011, 23:37
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
A przy jakim sposobie nie będzie takiej możliwości?
W tym sezonie to raczej nie grozi, ale jest możliwe jesli 2 i 3 drużyna grają ze sobą w ostatniej kolejce, mając równą ilośc punktów z liderem przy poprzednich wynikach miedzy zainteresowanymi po 1:0 lub remisami.
Odpowiedz cytując