mr_kwolf napisał(a):

|
A przy jakim sposobie nie będzie takiej możliwości?
|
W tym sezonie to raczej nie grozi, ale jest możliwe jesli 2 i 3 drużyna grają ze sobą w ostatniej kolejce, mając równą ilośc punktów z liderem przy poprzednich wynikach miedzy zainteresowanymi po 1:0 lub remisami.