Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8411
Stary 25.02.2011, 23:36
Drużyny A,B i C mają tyle samo punktów. A lideruje.
A i B wygrywają, ale C przegrywa. W ogólnej tabelce najlepsza A, ale w tabelce A i B lepsza B. Czyli B ma mistrza.
Odpowiedz cytując