Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#622
Stary 25.02.2011, 23:29
Jakby ktoś nie wiedział, to Patryk Małecki pod koszulką Wisły miał również koszulkę Lechii. Wydaje mi się że była na niej namalowana jedna z flag Lechii. Po meczu w Canal + widać było jeszcze jak całuje herb a do kamery krzyczy Wisła Kraków ( przynajmniej to było widać z ruchu warg bo niestety dźwięku już nie było). To mi się podoba, widać że Mały żyje z kibicami i dla niego Wisła to coś więcej niż tylko pracodawca, to prawdziwy Wiślak

P.S. Kibiców Arki powinni ukarać za okrzyki skierowane do Małego. Przecież gdyby wyzywano tak np. jakiegoś murzyna to kara na pewno by była.
Ostatnio edytowane przez licoo : 25.02.2011 o godz. 23:32.
Odpowiedz cytując