Bez kitu,po raz pierwszy od dawien dawna widzialem nasz druzyne grajaca z jakism ogolnym sensem i pomyslem.
Obralismy bardzo dobry kierunek i trzeba ufac Maaskantowi i Stanowi -oni wiedzą co robia.
Melikson wydaje sie byc juz naszym mozgiem,i tym kims na kogo czekalismy tyle lat.nareszcie
jesli on dokladnie "zrozumie" sie z Genkovem czy pomocnikami ,to to moze byc naprawde dobra druzyna,eh dobry humor cos we mnie wstapil,moze dlatego ze naresczie cos chyba w naszej Wisle drgnęło do przodu!
