Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#614
Stary 25.02.2011, 23:20
Bez kitu,po raz pierwszy od dawien dawna widzialem nasz druzyne grajaca z jakism ogolnym sensem i pomyslem.

Obralismy bardzo dobry kierunek i trzeba ufac Maaskantowi i Stanowi -oni wiedzą co robia.

Melikson wydaje sie byc juz naszym mozgiem,i tym kims na kogo czekalismy tyle lat.nareszcie

jesli on dokladnie "zrozumie" sie z Genkovem czy pomocnikami ,to to moze byc naprawde dobra druzyna,eh dobry humor cos we mnie wstapil,moze dlatego ze naresczie cos chyba w naszej Wisle drgnęło do przodu!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując