gigant napisał(a):

Tak, szczególnie w ostatnich latach.
Głupi regulamin, powodujący jakieś abstrakcyjne i kuriozalne rozstrzygnięcia.
|
To co wg Ciebie powinno decydować o wyzszym miejscu? Róznica bramek? To dopiero powodowałoby kuriozalne rozstrzygnięcia.
PS. Możliwe, że twój post to była ironia to wtedy bardzo przepraszam.