Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8404
Stary 25.02.2011, 23:18
gigant napisał(a):Wyświetl post
Tak, szczególnie w ostatnich latach.

Głupi regulamin, powodujący jakieś abstrakcyjne i kuriozalne rozstrzygnięcia.
Ciekawe, co by było, gdyby taka sytuacja miała miejsce pod koniec sezonu.
Legia nie mając szans na mistrza remisuje ze starozakonnymi i pomimo tego, że Wisła wygrywa, nie ma mistrzostwa. Nie wiem w ilu ligach gra się na bilans bezpośrednich spotkań, ale takie liczenie z uwagi na ten przykład jest po prostu debilne.

@kwolf - tak, różnica bramek. Premiujemy drużyny grające skutecznie i strzelające dużo bramek.
Ostatnio edytowane przez murray : 25.02.2011 o godz. 23:23.
Odpowiedz cytując