gigant napisał(a):

Tak, szczególnie w ostatnich latach.
Głupi regulamin, powodujący jakieś abstrakcyjne i kuriozalne rozstrzygnięcia.
|
Ciekawe, co by było, gdyby taka sytuacja miała miejsce pod koniec sezonu.
Legia nie mając szans na mistrza remisuje ze starozakonnymi i pomimo tego, że Wisła wygrywa, nie ma mistrzostwa. Nie wiem w ilu ligach gra się na bilans bezpośrednich spotkań, ale takie liczenie z uwagi na ten przykład jest po prostu debilne.
@kwolf - tak, różnica bramek. Premiujemy drużyny grające skutecznie i strzelające dużo bramek.