Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9455
Stary 25.02.2011, 23:18
Maor u nas nie zagra, ale to nie znaczy że ze względów na przepisy , bo te własnie obecnie dają naprawdę duże możliwości manipulacji narodowością w reprezentacji .
Odpowiedz cytując