Temat
:
[16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 .
Wyświetl pojedynczy post
AmaDeo_Krk_
Junior Member
Od: 11.2009
Offline
#
610
25.02.2011, 23:17
śmiem twierdzić ze ten strzał głową(plecami) Rozicia z około 15minuty ktory obronił Pareiko to Pawełka ten strzał by przelobował
AmaDeo_Krk_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AmaDeo_Krk_
Znajdź inne posty napisane przez AmaDeo_Krk_