Titto napisał(a):

|
Nie zdziwiłbym się gdyby Smuda za jakiś czas zgłosiłby się po Meliksona...
|
Nie zgłosi się, bo Maor rozegrał już 1 mecz w pierwszej kadrze Izraela. To nie pierwsza połowa XX wieku, kiedy można było grać dla 2 reprezentacji jak np. Ernest Wilimowski.