Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8402
Stary 25.02.2011, 23:12
trombczanin napisał(a):Wyświetl post
Natomiast krzyki "Wypierdalaj" w momencie gdy Vrdoljak nieprzytomny lezy i wjezdza karetka swiadcza ze na stadionie bylo BYDLO. Zero szacunku dla tych szmat w pasiakach.

To samo było gdy na lechu Cleber prawie złamał kręgosłup, ot i cała triada.
jestem na 99% przekonany ze gdyby na R22 jakis starozakonny miałby taką sytuacje jak IV, to byłoby podobnie. Magia tłumu prosze pana, kilku półmózgów zarzuci takie "wyp...." i już idzie w trybuny
Odpowiedz cytując