trombczanin napisał(a):

Natomiast krzyki "Wypierdalaj" w momencie gdy Vrdoljak nieprzytomny lezy i wjezdza karetka swiadcza ze na stadionie bylo BYDLO. Zero szacunku dla tych szmat w pasiakach.
To samo było gdy na lechu Cleber prawie złamał kręgosłup, ot i cała triada.
|
jestem na 99% przekonany ze gdyby na R22 jakis starozakonny miałby taką sytuacje jak IV, to byłoby podobnie. Magia tłumu prosze pana, kilku półmózgów zarzuci takie "wyp...." i już idzie w trybuny