gigant napisał(a):

|
Dobrze kojarzę ten paradoks, że gdyby Legia dzisiaj wygrała mielibyśmy teraz pierwsze miejsce, a przy ich remisie mamy drugie?
|
Tak. Mysle ze z tego powodu wlasnie Kucharczyk cieszyl sie z remisu

Ta Legia to jednak Wisle zawsze na zlosc zrobi...